Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
7:00 - 19:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Společnost L.O.B. Agency s.r.o. byla založena na podzim roku 2011 za účelem poskytování služeb pojišťovacích zprostředkovatelů a investičních poradců. Postupem se její činnost rozvinula i do poskytování dalších služeb jako je zprostředkování obchodu a služeb. Pro naše obchodní partnery jsme zajišťovali prodej a prezentaci jejich výrobků a služeb prostřednictvím dalších našich partnerů, kterým jsme kromě produktu nabízeli i další servis jako školení a další vzdělávání jejich zaměstnanců. Tím jsme začali spolupracovat s organizacemi sdružujícími zdravotně postižené.

Jelikož se nám tato spolupráce osvědčila, snažili jsme se tady na Jižní Moravě zprostředkovávat nové pracovní pozice pro uchazeče o práci z řad zdravotně postižených. I když se nám i toto poměrně dobře dařilo, narazili jsme na problémy v administrativě, která byla pro tento model velmi náročná a neefektivní.

Proto jsme se v roce 2015, rozhodli sami zabezpečovat a vytvářet pracovní příležitostí pro naše zdravotně postižené spoluobčany, což v současné době vnímáme jako svůj prvořadý úkol. V současné době zaměstnáváme patnáct pracovníků, několik stálých externích spolupracovníků a příležitostně odborníky z jednotlivých oblastí naší činnosti. Našim cílem pro rok 2018, je zabezpečit práci pro 25 zdravotně postižených spoluobčanů.

Výhodu zaměstnávání osoby se zdravotním postižením vidíme hlavně v tom, že je vnímáme jako velmi dobré a spolehlivé zaměstnance, často zodpovědnější a loajálnější než ostatní. Domníváme se také, že začlenění těchto lidí na běžná pracoviště má pozitivní vliv na chování, motivaci a sociální inteligenci ostatních spolupracovníků, kultivuje firemní kulturu. Zaměstnávání osob se zdravotním postižení ve společnosti, má rozhodně také vliv na budování jejího pozitivního obrazu u zákazníků i jejího okolí.

Jak už jsme uvedli výše, začlenění osob se zdravotním postižením na běžná pracoviště má pozitivní vliv na chování, motivaci a sociální inteligenci ostatních spolupracovníků, kultivuje firemní kulturu a celkově rozvíjí nás všechny. Vidíme v tom nejen naší práci, ale hlavně šanci pomoci osobám zdravotně postiženým a rozšířit co nejvíce do podvědomí lidí i firem, že i osoby se zdravotním postižením, mohou být i přes svůj hendikep výborní kolegové a přínos pro firmu.

Ing. Tereza Bechynská
jednatelka společnosti

Čím se zabýváme

LOB 4 Deko se zabývá výrobou dekorací z rukou Chráněné dílny.

 

 

Menu
Adresa

Družstevní  85/17, Ostopovice Starý Lískovec 664 49

Telefon: 722 097 594

E-mail: recepce@lob-agency.cz

www.lob-agency.cz

LOB 4 Deko
7:00 - 19:00
L.O.B. Agency, s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz